Najlepsze oferty

Pięknie położony Dom Wczasowy z ogromnym potencjałem, w podgórskiej miejscowości 6 km od turystycznego miasta Karpacz.

Miejscowość
Przesieka
Powierzchnia
1700 m²
Cena
2 050 000 zł
Działka
5800 m²
Liczba pokoi
33
Piętro
1
Liczba pięter
1
Ogrzewanie
centralne-piec c.o.
Dodatkowe
balkon, taras, piwnica, ogródek, oddzielna kuchnia
Typ oferty
sprzedaż

Obiekt składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni 1700 m2, posadowionych na ogrodzonej działce 5800 m2. Łącznie 33 pokoje gotowe na przyjęcie 100 gości. Budynek pierwszy posiada na piętrze 7 pokoi 1-2-3 -4 osobowych, w tym 2 apartamenty z kuchnią i łazienką, pozostałe z łazienkami. Kuchnia ogólnodostępna na piętrze dla gości oraz sala kawiarniana. Ponadto na parterze znajduje się duża wyposażona kuchnia oraz stołówka.

Budynek drugi to przedwojenna willa, w której znajduje się na parterze biuro obiektu, mieszkanie właścicieli składający się z 3 pokoi, kuchni i łazienki. Dodatkowo wc w hallu. na piętro prowadzą drewniane schody, gdzie znajdują się 4 pokoje 2-3-4 osobowe oraz 2 łazienki i 2 wc w korytarzu. Na poddaszu dodatkowo 2 pokoje plus łazienka.

Trzeci budynek połączony jest łącznikiem z przedwojenną częścią, do adaptacji na dowolny cel. Pod nim znajduje się kotłownia z piecem stałopalnym na eko-groszek, z podajnikiem. Ponadto na parterze sala kominkowa, pom. kuchenne oraz 5 modułów czyli podwójnych pokoi 6 osobowych,z łazienkami i tarasami. Piętro to kolejne 5 podwójnych pokoi z łazienkami i balkonami.

W pokojach wymienione okna na pcv, w pozostałych pomieszczeniach drewniane. Podłogi częściowo posadzki, panele, wykładziny. W budynku jest gaz ziemny. Dachy obiektów pokryte w zależności od budynku, dachówką ceramiczną. Część budynków podpiwniczona.

na terenie obiektu znajduje się parking. Ponadto w części rekreacyjnej liczne ławki, miejsce na ognisko, 2 altany w tym jedna z widokiem na Śnieżkę oraz grillem. Drewniany domek tzw Niebo i Piekło oraz grota. Mini plac zabaw dla dzieci.

Bardzo dobra lokalizacja w odległości 300 m od przystanku MZK, 6 km od Karpacza, w pobliżu liczne szlaki i wodospad.

Obiekt w pełni funkcjonujący z ogromnym potencjałem. Uwielbiany przez grupy jak i indywidualnych gości z uwagi na położenia i piękno przyrody jakim jest otoczony.

Serdecznie polecam, doskonała inwestycja w bardzo dobrej cenie. Zapraszam na prezentację. 667 219 752

Data dodania: 2021-01-22

Numer ogłoszenia: 1963

© 2010-2022 Nieruchomości Rychlewski i spółka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie strony: HSG