Najlepsze oferty

O Firmie

Aby bezpiecznie poruszać się na rynku nieruchomości niezbędna jest fachowa wiedza i doświadczenie. Wszyscy cenimy profesjonalizm i bezpieczeństwo, ale pragniemy pokazać Państwu, że szukanie wymarzonego domu, mieszkania czy działki może być również przyjemne. Wszystko zależy od tego z jakimi ludźmi pracujesz. Czy ich wiedza idzie w parze z operatywnością i zaangażowaniem? Czy atmosfera współpracy z agencją wprawia Cię w przyjemny nastrój? Czy agent z którym pracujesz wzbudza Twoje zaufanie?

Jesteśmy firmą, którą tworzą kompetentni ludzie pełni pasji i zaangażowania. Kilkoro przyjaciół z ambitnym planem stworzenia przyjaznego zespołu potrafiącego wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, tak aby zawsze chcieli do nas wracać.

Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z ofertami naszego biura.

 

PS. Pracujemy wyłącznie na podstawie umów pośrednictwa, za wynagrodzeniem, które zawsze ustalamy indywidualnie.
Troszcząc się o Twoje pieniądze i przejrzystość pracy pośrednika
NIE ZGADZAMY SIĘ NA ZAWYŻANIE CEN NIERUCHOMOŚCI.
U nas wiesz ile mieszkanie czy dom kosztuje naprawdę a przenoszenie kostów wynagrodzenia wyłącznie na zbywcę nieruchomości doprowadza do podnoszenia ich cen.
Tylko tak możemy uczciwie pracować dla obu stron transakcji.

Informacje zamieszczone w ofertach są zgromadzone na podstawie dokumentacji i oświadczeń dostarczonych przez Sprzedającego. Nie stanowią one oferty handlowej w rozumieniu KC.

 

 

 

Z poważaniem Remigiusz Rychlewski
tel.501736644

  1. O Firmie
  2. Nasz zespół
  3. Kontakt
© 2010-2024 Nieruchomości Rychlewski i spółka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie strony: HSG